Witamy na stronach Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Wilanów”"

Jest nam bardzo miło powitać Państwa na stronie internetowej Spółdzielni Osiedle Wilanów. Gorąco zachęcamy do częstych odwiedzin nowych i „starych” bywalców.

Mamy nadzieję, że pozwoli ona Państwu przyjrzeć się bliżej temu, co aktualnie robimy, z czego jesteśmy dumni i jakie mamy plany na przyszłość.

Wierzymy również, że informacje tu zamieszczone zachęcą Państwa do aktywnego uczestniczenia w życiu Spółdzielni i zachęcamy do zgłaszania wszelkich spostrzeżeń i uwag, które pozwolą nam udoskonalić metody zarządzania i podnieść komfort mieszkania na osiedlu.

Na stronie znajdą Państwo ogólne informacje i ogłoszenia dla wszystkich zainteresowanych oraz dokumenty wewnętrzne Spółdzielni, które są udostępniane uprawnionym osobom po zalogowaniu.

Login i hasło można otrzymać wysyłając zgłoszenie mailowe na adres: sekretariat@smoswilanow.pl

Życzymy miłej lektury!

Zarząd i Zespół Pracowników

SM „Osiedla Wilanów”

OGŁOSZENIE

Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Osiedle Wilanów” informuje, że dysponuje obiektem po dawnej hydroforni znajdującej się przy ul. Pastewnej 2 w Warszawie. Obiekt obecnie użytkowany na potrzeby prac remontowo-budowlanych w budynku.                    

W związku z powyższym poszukujemy osób/firm, które byłyby zainteresowane współpracą ze Spółdzielnią mającą na celu zwiększenie wykorzystania przedmiotowego budynku.

Informacje o obiekcie:

Powierzchnia użytkowa   - 57,70 m²

Ilość kondygnacji               - 1

Wyposażenie w instalacje :

Instalacja elektryczna

Wentylacja grawitacyjna

Instalacja Wod.-Kan.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z Działem Najmu Spółdzielni Mieszkaniowej ,,Osiedle Wilanów” pod nr tel. 22 842 64 71 wew. 16.