Witamy na stronach Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Wilanów”"

Jest nam bardzo miło powitać Państwa na stronie internetowej Spółdzielni Osiedle Wilanów. Gorąco zachęcamy do częstych odwiedzin nowych i „starych” bywalców.

Mamy nadzieję, że pozwoli ona Państwu przyjrzeć się bliżej temu, co aktualnie robimy, z czego jesteśmy dumni i jakie mamy plany na przyszłość.

Wierzymy również, że informacje tu zamieszczone zachęcą Państwa do aktywnego uczestniczenia w życiu Spółdzielni i zachęcamy do zgłaszania wszelkich spostrzeżeń i uwag, które pozwolą nam udoskonalić metody zarządzania i podnieść komfort mieszkania na osiedlu.

Na stronie znajdą Państwo ogólne informacje i ogłoszenia dla wszystkich zainteresowanych oraz dokumenty wewnętrzne Spółdzielni, które są udostępniane uprawnionym osobom po zalogowaniu.

Login i hasło można otrzymać wysyłając zgłoszenie mailowe na adres: sekretariat@smoswilanow.pl

Życzymy miłej lektury!

Zarząd i Zespół Pracowników

SM „Osiedla Wilanów”

Szanowni Mieszkańcy,

Uprzejmie informujemy, że została uruchomiona usługa iMieszkaniec dla Członków Spółdzielni i Właścicieli lokali w Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Wilanów".

Dzięki usłudze iMieszkaniec można dodawać zgłoszenia dotyczące stanu technicznego, awarii w nieruchomości bezpośrednio drogą elektroniczną oraz otrzymywać informację o postępie realizacji zgłoszenia.

Na bieżąco będziemy informować Cię o postępie realizacji Twojego zgłoszenia poprzez powiadomienia w smartfonie lub e-mailem.

Logowanie do systemu iMieszkaniec.pl

Klikając powyższy link zostaniecie Państwo przekierowani do programu. W celu rejestracji należy kliknąć przycisk "załóż konto" w prawym górnym rogu strony.

Po dokonaniu jej potwierdzenia otrzymają Państwo maila na wskazany adres z loginem i hasłem. 

Pełna instrukcja obsługi znajduje się pod adresem https://pomoc.imieszkaniec.pl/category/3715-mieszkancy

 

SM Osiedle Wilanów

Dane kontaktowe

ul. Niemirowska 1 lok. 4
02-921 Warszawa
NIP: 525-000-63-25
Tel/fax 22 8426471
e-mail: sekretariat@smoswilanow.pl