Witamy na stronach Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Wilanów”"

Jest nam bardzo miło powitać Państwa na stronie internetowej Spółdzielni Osiedle Wilanów. Gorąco zachęcamy do częstych odwiedzin nowych i „starych” bywalców.

Mamy nadzieję, że pozwoli ona Państwu przyjrzeć się bliżej temu, co aktualnie robimy, z czego jesteśmy dumni i jakie mamy plany na przyszłość.

Wierzymy również, że informacje tu zamieszczone zachęcą Państwa do aktywnego uczestniczenia w życiu Spółdzielni i zachęcamy do zgłaszania wszelkich spostrzeżeń i uwag, które pozwolą nam udoskonalić metody zarządzania i podnieść komfort mieszkania na osiedlu.

Na stronie znajdą Państwo ogólne informacje i ogłoszenia dla wszystkich zainteresowanych oraz dokumenty wewnętrzne Spółdzielni, które są udostępniane uprawnionym osobom po zalogowaniu.

Login i hasło można otrzymać wysyłając zgłoszenie mailowe na adres: sekretariat@smoswilanow.pl

Życzymy miłej lektury!

Zarząd i Zespół Pracowników

SM „Osiedla Wilanów”

Szanowni Mieszkańcy,

Do zalogowania niezbędna jest informacja o loginie (cyfry) i haśle (cyfry + litery) przydzielonym indywidualnie każdemu Członkowi Spółdzielni. Informację tę można uzyskać tylko osobiście w Biurze naszej Spółdzielni (dział opłat i rozliczeń) przy ul. Niemirowskiej 1 lok. 4

Przy próbie dostępu do informacji przeznaczonej wyłącznie dla Członków Spółdzielni strona zostanie zmieniona na platformę S-Bit, a na monitorze pojawi się tabela z dwoma polami przeznaczona do wpisu odpowiednio loginu i hasła.

Przy pierwszym zwłaszcza logowaniu należy zwrócić uwagę na możliwość pomylenia na skutek złego odczytania znaków w haśle- zwłaszcza litery O z cyfrą 0 oraz litery I z cyfrą 1 itp.

Po zalogowaniu na platformie S-Bit i powrocie do strony głównej bez wylogowania udostępnione zostają informacje przeznaczone tylko dla Spółdzielców dotyczące wewnętrznych spraw spółdzielni, znajdujące się w pozycji "O spółdzielni -> Władze spółdzielni -> ..."

Przy wyjściu ze strony zalecane jest wylogowanie.

SM Osiedle Wilanów

Dane kontaktowe

ul. Niemirowska 1 lok. 4
02-921 Warszawa
NIP: 525-000-63-25
Tel/fax 22 8426471
e-mail: sekretariat@smoswilanow.pl