Witamy na stronach Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Wilanów”"

Jest nam bardzo miło powitać Państwa na stronie internetowej Spółdzielni Osiedle Wilanów. Gorąco zachęcamy do częstych odwiedzin nowych i „starych” bywalców.

Mamy nadzieję, że pozwoli ona Państwu przyjrzeć się bliżej temu, co aktualnie robimy, z czego jesteśmy dumni i jakie mamy plany na przyszłość.

Wierzymy również, że informacje tu zamieszczone zachęcą Państwa do aktywnego uczestniczenia w życiu Spółdzielni i zachęcamy do zgłaszania wszelkich spostrzeżeń i uwag, które pozwolą nam udoskonalić metody zarządzania i podnieść komfort mieszkania na osiedlu.

Na stronie znajdą Państwo ogólne informacje i ogłoszenia dla wszystkich zainteresowanych oraz dokumenty wewnętrzne Spółdzielni, które są udostępniane uprawnionym osobom po zalogowaniu.

Login i hasło można otrzymać wysyłając zgłoszenie mailowe na adres: sekretariat@smoswilanow.pl

Życzymy miłej lektury!

Zarząd i Zespół Pracowników

SM „Osiedla Wilanów”

 

Szanowni Państwo,

Problem miejsc parkingowych wzdłuż ul. Resorowej, który pojawił się w związku z rygorystycznym egzekwowaniem przepisów prawa o ruchu drogowym oraz monity Mieszkańców, skłoniły Zarząd SM „Osiedle Wilanów” do podjęcia działań w/w sprawie.

W odpowiedzi na wstępną koncepcję Urzędu Dzielnicy skontaktowaliśmy się z KDM-ami budynków ul. Sobieskiego 4, 6, 8, 10, 12 i 14 celem zebrania opinii. Zdania są podzielone. Na ten moment zainteresowanie wyraziły budynki Sobieskiego 4 i 6. Pozostałe są zadowolone z odzyskania chodnika do celów rekreacyjno-spacerowych.

Z tego co wiemy w latach 2024-2026 Veolia planuje modernizację sieci ciepłowniczej dlatego też wnioskowaliśmy do Urzędu Dzielnicy o informację czy w najbliższym czasie są planowane ingerencje w infrastrukturę oraz instalacje położone w gruntach. Dodatkowo na tym odcinku planujemy podjęcie działań w celu dostosowania podjazdów do budynków na spełniające aktualne wymogi dla dróg p.poż.

Wystąpiliśmy do Urzędu Dzielnicy o projekt na podkładach geodezyjnych, gdzie będą wyraźnie oznaczone obszary zajęte na poszczególnych działkach gruntu Spółdzielni.

O dalszych możliwych krokach i ustaleniach będziemy Państwa informować.

                                                                                                         Zarząd SM "Osiedle Wilanów"

 

SM Osiedle Wilanów

Dane kontaktowe

ul. Niemirowska 1 lok. 4
02-921 Warszawa
NIP: 525-000-63-25
Tel/fax 22 8426471
e-mail: sekretariat@smoswilanow.pl