Witamy na stronach Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Wilanów”"

Jest nam bardzo miło powitać Państwa na stronie internetowej Spółdzielni Osiedle Wilanów. Gorąco zachęcamy do częstych odwiedzin nowych i „starych” bywalców.

Mamy nadzieję, że pozwoli ona Państwu przyjrzeć się bliżej temu, co aktualnie robimy, z czego jesteśmy dumni i jakie mamy plany na przyszłość.

Wierzymy również, że informacje tu zamieszczone zachęcą Państwa do aktywnego uczestniczenia w życiu Spółdzielni i zachęcamy do zgłaszania wszelkich spostrzeżeń i uwag, które pozwolą nam udoskonalić metody zarządzania i podnieść komfort mieszkania na osiedlu.

Na stronie znajdą Państwo ogólne informacje i ogłoszenia dla wszystkich zainteresowanych oraz dokumenty wewnętrzne Spółdzielni, które są udostępniane uprawnionym osobom po zalogowaniu.

Login i hasło można otrzymać wysyłając zgłoszenie mailowe na adres: sekretariat@smoswilanow.pl

Życzymy miłej lektury!

Zarząd i Zespół Pracowników

SM „Osiedla Wilanów”

Szanowni Mieszkańcy,

   W ubiegłym roku Veolia Energia Warszawa S.A. dokonała 4 znaczących podwyżek taryf za energię cieplną. Spółdzielnia wprowadziła tylko 2 zmiany opłat z czego ostatnia z grudnia 2022 została utrzymana w 2023 roku.

   Aby obniżyć koszty, Zarząd  podpisał umowę z f. Veolia  na wprowadzenie systemu BES (efektywnego zarządzania energią cieplną w budynku). Wprowadzone rozwiązanie pozwoliło na bieżące monitorowanie i regulowanie węzłów cieplnych w budynku, co dało znaczącą oszczędność zużytego ciepła (C.O.). W zależności od budynku i węzła było to od 8 % do 26 % oszczędności na centralnym ogrzewaniu (GJ) w ciągu 12 miesięcy.                                                                       

   Dodatkowo, w marcu br. Rada Nadzorcza  powołała Komisję problemową, która ma za zadanie wypracowanie jak najlepszych rozwiązań na oszczędzanie energii cieplnej w budynkach. Zarząd i Rada Nadzorcza dokładają wszelkich starań, aby zmniejszyć zużycie ciepła i utrzymanie jego kosztów na najniższym możliwym poziomie.

Zarząd SM "Osiedle Wilanów"

SM Osiedle Wilanów

Dane kontaktowe

ul. Niemirowska 1 lok. 4
02-921 Warszawa
NIP: 525-000-63-25
Tel/fax 22 8426471
e-mail: sekretariat@smoswilanow.pl