Witamy na stronach Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Wilanów”"

Jest nam bardzo miło powitać Państwa na stronie internetowej Spółdzielni Osiedle Wilanów. Gorąco zachęcamy do częstych odwiedzin nowych i „starych” bywalców.

Mamy nadzieję, że pozwoli ona Państwu przyjrzeć się bliżej temu, co aktualnie robimy, z czego jesteśmy dumni i jakie mamy plany na przyszłość.

Wierzymy również, że informacje tu zamieszczone zachęcą Państwa do aktywnego uczestniczenia w życiu Spółdzielni i zachęcamy do zgłaszania wszelkich spostrzeżeń i uwag, które pozwolą nam udoskonalić metody zarządzania i podnieść komfort mieszkania na osiedlu.

Na stronie znajdą Państwo ogólne informacje i ogłoszenia dla wszystkich zainteresowanych oraz dokumenty wewnętrzne Spółdzielni, które są udostępniane uprawnionym osobom po zalogowaniu.

Login i hasło można otrzymać wysyłając zgłoszenie mailowe na adres: sekretariat@smoswilanow.pl

Życzymy miłej lektury!

Zarząd i Zespół Pracowników

SM „Osiedla Wilanów”

W dniu 04 kwietna 2023 r. odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej SM „Osiedle Wilanów”, które stanowiło kontynuację posiedzenia Rady Nadzorczej z dnia 28.03.2023 r.

Na posiedzeniu Rady Nadzorczej omówiono i zatwierdzono zmiany wprowadzone do regulaminów: Celowego Funduszu Inwestycyjnego, regulaminu korzystania z części wspólnych nieruchomości znajdujących się w zasobach Spółdzielni, regulaminu przyjmowania i rozpatrywania skarg i wniosków złożonych w Spółdzielni, regulaminu wynagradzania członków Zarządu.

Ponadto zatwierdzono harmonogram i wyznaczono przedstawicieli Rady Nadzorczej do udziału w spotkaniach sprawozdawczych z Mieszkańcami, które rozpoczną się od 24 kwietnia br.    

Uchwały oraz protokoły z posiedzeń Rady Nadzorczej zamieszczane są na stronie internetowej Spółdzielni i dostępne dla Członków Spółdzielni po zalogowaniu.

SM Osiedle Wilanów

Dane kontaktowe

ul. Niemirowska 1 lok. 4
02-921 Warszawa
NIP: 525-000-63-25
Tel/fax 22 8426471
e-mail: sekretariat@smoswilanow.pl