Witamy na stronach Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Wilanów”"

Jest nam bardzo miło powitać Państwa na stronie internetowej Spółdzielni Osiedle Wilanów. Gorąco zachęcamy do częstych odwiedzin nowych i „starych” bywalców.

Mamy nadzieję, że pozwoli ona Państwu przyjrzeć się bliżej temu, co aktualnie robimy, z czego jesteśmy dumni i jakie mamy plany na przyszłość.

Wierzymy również, że informacje tu zamieszczone zachęcą Państwa do aktywnego uczestniczenia w życiu Spółdzielni i zachęcamy do zgłaszania wszelkich spostrzeżeń i uwag, które pozwolą nam udoskonalić metody zarządzania i podnieść komfort mieszkania na osiedlu.

Na stronie znajdą Państwo ogólne informacje i ogłoszenia dla wszystkich zainteresowanych oraz dokumenty wewnętrzne Spółdzielni, które są udostępniane uprawnionym osobom po zalogowaniu.

Login i hasło można otrzymać wysyłając zgłoszenie mailowe na adres: sekretariat@smoswilanow.pl

Życzymy miłej lektury!

Zarząd i Zespół Pracowników

SM „Osiedla Wilanów”

Szanowni Mieszkańcy!

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Osiedle Wilanów” pragnie poinformować, że firma VEOLIA Energia Warszawa S.A. rozpoczęła na naszym Osiedlu prace polegające na wdrażaniu systemu efektywnego zarządzania energią cieplną  BES. W wyniku prac prowadzonych na węzłach cieplnych, w budynkach mogą następować chwilowe przerwy w ogrzewaniu oraz dostawie ciepłej wody.

Wprowadzany system ma przynieść Państwu wymierne korzyści w postaci oszczędności w kosztach zużycia ciepła na budynkach.

Prosimy o zgłaszanie wszelkich uwag w tym zakresie do biura Spółdzielni.

                                                                               Za powyższe utrudnienia przepraszamy.

                                                              Z poważaniem, Zarząd

SM Osiedle Wilanów

Dane kontaktowe

ul. Niemirowska 1 lok. 4
02-921 Warszawa
NIP: 525-000-63-25
Tel/fax 22 8426471
e-mail: sekretariat@smoswilanow.pl